Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatZola

    őstag

    válasz pali923 #64058 üzenetére

    Még nem vettem meg semmit. Próbálom keresni a legjobb ár/érték arányú gérvágót az én igényeimhez mérve. Az Einhell TE-SM254 Dual azért érdekelt volna, mert pl a gotools csoportteszt videóban a kisebbről a 216-osról egészen normálisan nyilatkoztak.
    A Metabo meg érdekes, mert rengeteg videót néztem erről is és pl a KGS254M-et ott is pár kivételtől eltekintve nagyon dícsérték. Most meg még egy fekete ló is szembe jött velem a Stanley Fatmax FME720. Ez most 95eFt lenne nekem. Na erről sehol semmit nem találok hogy milyen. Erről a Stanley FME720-ról van tapasztalata valakinek? Most úgy alakult, hogy 14 m előtetőt kell megcsinálnom itthonra a melléképületeinkre. 5x10-es és 3x7-es anyagból. Elég sok vágás lesz emiatt több szögben relatíve pontosan szertnék kivitelezni. Mindenképpen kell vennem egy gérvágót. Mondjuk ehhez a munkához elég lenne egy 216-os lapos is. A 250-es tárcsás gépekben tetszik hogy 60 mm-nél vastagabb anyagot is tudnak vágni. A keret amit jószívvel rászánnék 100-150eFt. Amik eddig szóba jöttek a DeWalt DWS740 110eFt, a 770 150eFt (ezeknek mélységhatárolója nincs), a 778 (250-es lap) 210eFt, a Metabo KGS 254 M 130eFt, a 305 M 140eFt, az Einhell TE-SM 254 Dual 60eFt (új, de gyak 1 év garos) és a sötét ló a Stanley Fatmax FME720 (255-ös lappal) 95eFt-ért. Csak hobbira, nem bútorgyártásra kell nekem a gép. Márkában leginkább a DeWalt tetszik, 4-5 akkus gépem és sok egyéb DeWalt cuccom is van. Mind jó. Ezért vagyok tanácstalan, ezért kapkodok össze-vissza.

    Rappi

Új hozzászólás Aktív témák