Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz AndrewBlase #37588 üzenetére

    Na elkezdtem a ragasztást, kicsit kitágítottam a meglévő, problémás lyukat (valójában az egyik tipli furata volt a legjobban "elfurva"), aztán ragasztó és bele a tipli, hogy száradás után újat tudja fúrni. Bár gyanítom, hogy a csavar furatát is "be kell tömni", mert egyfelől az előbb említett tiplis furat között már át van "szakadva" a fa... és nem hiszem, hogy csak a ragasztó hosszú távúan megtartaná, hogy tovább repedjen.

    Kíváncsi leszek, 24h órát ír a teljes száradási időre, utána jöhet az új furat. Ilyet vettem amúgy.
    Pár kérdés a szakikhoz a ragasztóval kapcsolatban.
    - Ezek a kupakok mennyire zárnak jól, nem fog beszáradni? Minden esetre egy zacskót húztam azért az adagolóra és úgy tekertem rá a kupakot, hátha jobban szigetel így.
    - Az egy éves szavatosság mennyire igaz a gyakorlatban? Mert ezt a 250g-os ragasztót se fogom elhasználni 1 év alatt az tuti. Ki tudja mikor veszem legközelebb elő. 1x-i alkalomra meg sok az 1500ft érte.
    - 24h-át mennyire kell szigorúan venni a teljes száradásra?

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák