Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz mahoo #25112 üzenetére

    Az általam említett két gépben ugyanilyen kisméretű akkuk vannak, és ismétlem, az AEG kimagaslóan jól teljesít. A tiedhez mérten mindenképp. De van ehhez egy gondolatsorom:
    Mint írtam, az csak egy sebességes. Emlékeim szerint úgy 800-at forog. És lehet, hogy ebben rejlik az, hogy túl jól teljesít, ugyanis nem harap bele nagyot a sok hirtelen nagyfordulatú indítás az akkukba. A LI-Ion akkuk ezt egyébként nagyon jól viselik, legfeljebb gyorsabb merüléssel, nem annyira élettartam rövidüléssel reagálnak rá, mint a Nikkel alapú akkuk. Ha kipróbálhatnám az AEG újabb változatát, ami már kétsebességes, rögtön tudnám, helyes-e a fenti okfejtésem. Három dolog okán vettem inkább a Bosch-t, mint az AEG újabb gépjét. Első körben is azért, mert akkor a Bosch-t találtam épp occóért, másodsorban pedig azért, mert az AEG, miután ráhasalt a Milwaukee-ra, az új AEG gépeket már inkább barkács minőségűnek sejtteti. Erre valamelyik fórumtársunk hívta fel a figyelmet. Nem léptem utána, de ez elbizonytalanított. A harmadik dolog, ami az AEG ellen szólt, hogy a színét is megváltoztatták sárgára. Azelőtt kék volt, és ahhoz mérve nekem ezek a sárgák kifejezetten csúnyák. Van még egy márka, ami a dizájnja miatt nálam teljesen kiesik a keresési listámból. Valaki így fogalmazott: "Hip hop feka rapper dizájn". Ez nagyon találó. Gondolom, kitaláltad, h a Hitachi-ról van szó.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák