Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raus

    aktív tag

    válasz erdoke #14198 üzenetére

    Lehet hogy most badarságot kérdezek, de addig ameddig HDMI-LCD monitoron nézem a Popcornt és 1080p /60Hz-re állítom a videó kimenetet addig nem érint ez a 23.976 fps nem? Csak amennyiben 24p-s megjelenítőm van igaz? Meg úgy tudom a sigma csipeket nem érinti ez a röcögés nem? De sok filmnél kiírja a lejátszási infó a 23.976fps-t de gyönyörűen folyamatos a lejátszás.
    Nemsokára lesz plazma. TV-ben csak Panasonic Plazmát tudok elképzelni. Amióta bekötöttem Anyukámnál az ő 42G20-ára a PC-met HDMI-vel és megnéztük az Árva 1080p MKV változatát. Döbbenetesen jó volt a kép komolyan. Olyan fekete volt ahol kell mintha ki lett volna kapcsolva a panel és mégis nagy volt a fényerő és gazdagok a színek. Vagy Pioneer Kuro-t de az más árkategória. Egyszer egy webshopban ahol nézegettem a pana plazmákat. Volt egy KURO kiállítási darab. 60coll új ár 8000Euró és elküldték volna 3000Euróért. :U
    Egy G30-as VT50-esre spórolok, bár azt olvastam hogy a G30-as panel feketéje ici-picit rosszabb a G20-nál és nekem nem kell 3D de a VT50-ben van a jó elektronika a színek meg a kalibráció és 2D-ben disznó képük van.
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák