Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz TCr #57782 üzenetére

    Az ATV nem médialejátszó, nem is annak szánják, de vannak rá megfelelő app-ok amivel egy nagyon jó lejátszó lesz. Ha a megbízható működést nézzük akkor jobb és alapvető, egyszerű otthoni lejátszónak egy jó megjelenítővel bőven elég. Akkor vettem amikor megvolt a Popi A400-am és azt vettem észre, hogy az ATV-t használom, ekkor döntőttem, hogy olyan lejátszókat fogok kiprobálni ahol elérhető a Kodi, így lett Himedia Q10 Pro majd S905-ös boxok és továbbra is megvan az ATV de annyi változást történt, hogy médialejátszónak az LE- Minixet használom és az ATV-t akkor amikor játszani szeretnék vagy épp ahhoz van kedvem, hogy azon nézzek filmeket, nem fáj ha ott nézem és szeretem is annak ellenére, hogy zárt, a MrMC (Kodi) teszi a dolgát (az is zárt), nem lehet külső kiegészítőket telepíteni, sokminden megoldható, vannak tv-s app-ok, különböző lehetőségek de a szó szoros médialejátszó fogalmát nem teljesíti.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák