Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    Sziasztok,

    Elgondolkodtam hogy vennék egy médiaboxot DVB-c tunerrel. Kiváltanám a Cryptobox 650HDC-t és a TV-n youtube szenvedést. Szeretnék segítséget kérni hogy mi lenne megfelelő ha az alábbi szempontokat figyelme vesszük:

    - Legyen DVB-C tuner
    - EPG-t tudjon kezelni
    - NAS ról tudjak filmeket lejátszani ( FULL HD, elég )
    - Jó képminőséget adjon ( nem tudom ebben van-e különbség a lejátszók között. 60"tv-n néznénk)
    - Hangrendszerhez tudjam csatlakoztatni ( nem olyan fontos mert ha nem lehet a TV-ről is meg tudom oldani )
    - Youtube -ot lehessen rajta nézni ( gyerekmesék, zenék )

    - Tudjak TV adást rögzíteni, esetleg time shift ( ha nem lehet akkor a TV-tudja csak baromi kényelmetlen és megbízhatatlan a sorozatfelvétele :( )

    Nem szeretnék nagyon bonyolult kezelőfelületűt ( legyen grafikus/gombos )a feleségem is szeretné kezelni a gyerekműsorok, rajzfilmek miatt. Az ilyen Pi és távirányító nélküli dolgok nem játszanak ezáltal. Láttam valaki felrak rá LibreElec meg linux stb. Háát ha lehet ezeket kerülném nem nagyon van időm folyamatosan ezeket frissíteni,karbantartani, de ha muszáj és nincs más megoldás akkor véghez tudom vinni. Szóval preferálnám a box out and Use :DDD dolgokat.

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák