Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz blakey #18517 üzenetére

    "Esetleg a BD-live nem kavar be?"

    Szerintem a Dune HD Max-on nincs olyan, vagy legalábbis én még nem találkoztam vele.

    (#18505) Patice :

    "Vagy már azért vett egy Blu-ray lejátszót, mert már annyit használta a Dune optikáját, hogy elkezdett szarakodni."

    Lehet, ez már sosem derül ki.

    "(Vagy gyári hibás volt alapból és már nem tudta gariztatni.)"

    Az nem lehet, idén májusi vásárlású, még bőven garanciális.

    (#18511) Ed Parker :

    "Szóval ha valaki hibás cuccot árul, akkor vagy olyan áron vagy ilyen esetben egy megegyezés a hardver cseréjében, vagy visszacsinálnám a boltot."

    Pontosan erről van szó, szerdáig kell eldöntenem, hogy megtartom-e, a Dune HD Max-ot, a gazdája csak utána kapja meg a lóvét a közvetítő kereskedőtől, szóval tesztelem még több lemezzel aztán majd kiderül. Megint hoztam 2 lemezt, mindkettőt viszi, úgyhogy 3:2-re nőtt a csont nélkül lejátszott lemezek vs. problémás BD-k aránya. Este még hozok vagy ötöt.

    Egyébként a médialejátszója az b@szott jó, mintha kispolszkiból ültem volna át Rolls Royce-ba, a PopboxV8 után. Egy bánatom van, flv-t és a fényképező-videóimat nem játssza le. Dehát semmi sem tökéletes. Szóval ha ezt visszaviszem, biztos, hogy egy Dune HD Smart D1-et fogok venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák