Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    Na urak!Megvettem a 110B-t!Egyenlőre sima 100hertzes 82cm-s tv-n analóg-scart átalakítós kábellel van összekötve,mert a Hyundai L110 be van kötve a nappaliba és nincs lelki erőm szétcincálni(meg azon a tv-n csak HD-zek és ezen megy minden más)...A gépről az jutott eszembe,hogy"Keleti kényelem,nyugati izgalom..."A menüje elég fapados,de végeredményben minden benne van.Olyan egyszerű a kezelése mint egy fakocka.Eszembe nem jutott a használati utasítást a kezembe venni(Hyundainal 1 esetben kellett).Külső rackbe Samu és Maxtor winyókat szépen kezeli.Minden tartalmat(Divx,mkv,raklapnyi anime...)és feliratot szépen kezel.AcRayen külső rack-be épített LG(ide)dvd író is szépen megy és itt is kezeli a fent említett formátumokat.Feliratokat lehet színezni,nagyítani,kicsinyíteni,késleltetni,föl-les,stb...Nálam is előjött az apró hiba,hogy a lemez beolvasás után a tálcát nem tudtam kinyitni,de az usb-ből ki-be húzás ezt orvosolta.Ami nem tetszik,hogy a külső odd-t amint rákötöm usb-vel a lejátszóra elkezd halványan hullámozni a kép(jobbról balrra fekete árnyékok mennek el a képen ami alig észrevehető,de azért zavaró).Persze ez nem a lejátszó hibája és szerintem az analóg tv jel is szépen összegyűjti ezeket a zavarokat(ha kihúzom a polcból a tv-alól akkor szinte teljesen eltűnik).Gondolom LCD@hdmi kettőssel ez a hiba nem jön elő.A képet lehet nagyítani(1-4x-ig,de kicsinyíteni nem)és ugyancsak egy gombnyomásra lehet a képarányt is váltogatni(16:9,16:10,4:3 Pan Scan,4:3 Letter Box).Itt egy kicsit fapadosnak érzem a Hyundaihoz képest(ott sokkal több egyedi méretezési funkció van)Melegedés szempontjából nem sok vizet kavar,nyugodtan betehetjük szűkebb polcra is(a Hyundai L110-el ellentétbe ami rendesen átforrósodik).Bent a Speed.Shop-nál kérdeztem a szervizeseket,hogy mennyi jön belőle vissza és azt mondták,hogy baromi sokat visznek belőle,de nem jellemző a hiba rájuk,igen kevés jön belőlük vissza.Én egy második média lejátszónak vettem(hogy ne fűtse a szobát a htpc-m)ami tud mkv,divx és hasonló formátumokat kezelni akár külső odd-ről is és ez ügyben teljesen bevált.Ennyiért pofátlanul olcsó és végeredményben tudja(néhol még rá is ver)a Hyundai l110-es szintjét ami egy hete 21 ropiért szereztem be.Akinek nincs szüksége a csili-vili sallangokra csak egy olcsó,jól kezelhető,külső meghajtókat is kezelő,mindenevő médialejátszóra van szüksége az már indulhat is érte,mert ez ennyiért nagyon jó vétel :C

Új hozzászólás Aktív témák