Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    válasz tlac #3305 üzenetére

    tlac!

    Köszönöm a gyors választ.

    Lenne még 5 kérdésem:
    - amikor firmware-t cserél az ember, attól még az alap dolgok is megmaradnak?
    - csere után az új dolgok csak Linux config szerűen lehet elérni, vagy esetleges valamilyen grafikus felületen is? Egy része esetleg felkerül az eredeti web-es felület mellé?
    - Grafikus felületű programok is futathatóak (Linuxos torrent, ftp, stb.) valahogy? Ha igen, azt hogy látom?
    - Néztem sok helyen, hogy apache-t, php-t, mysql-t, samba-t is tudtok telepíteni a routerre.
    Bármit lehet telepíteni ami Linux alatt telepíthető, illetve ezek a HDD-re telepszik, vagy a routerbe?
    - firmware-t kell úgy venni mintha az lenne a kernel, vagy külön még kerneleket is kell fordítgatni bizonyos dolgokhoz. (elnézést ha ez utóbbi esetleg most hülyeség volt, de Linux-ot inkább láttam mint használtam idáig. Arra mindig ott volt a Linux-os emberke..)

    Ui:
    s_knight írta, hogy V2. Ezt én is olvastam, hogy nagyobb memória, stb. (ha jól emlékszem), de softwares-en is tud többet (jobb támogatás), vagy az nem változott.
    Üdv:
    Zoli

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák