Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    Üdv!

    Lenne egy kérdésem, amit egyszer régebben már feltettem, de megoldást még azóta sem találtam rá, és választ sem kaptam... Nevezetesen, a lighttpd-ről lenne szó, a kérdés pedig az, hogy miért dobja el olyan gyorsan a kapcsolatot? Bizonyára más is találkozott azzal a hibával, mikor távolról kapcsolódsz a routerhez, viszonylag kis sávszélességű internet hozzáférésen keresztül (nálam ez 256kbit upload-ot jelent, amin még megy a feltöltés is), és a belépési név/jelszó páros beírása után nyomok egy ENTER-t, és ez a kép fogad:

    Ilyenkor egy (vagy több) F5 nyomkodás után végülis bejön a lap, de nem igazán tudom ezt (kizárólag) a kis sávszélesség rovására írni, mivel közben a webadmin felület meg jól, ilyen hibák nélkül működik. Jelen esetben Tomato-ról van szó, de teljesen mindegy, mivel ez a jelenség fennállt az OLEG verzók alatt is amiket próbáltam. A webadmin felület ott is jó volt, de az rtorrent, a filemanager, aega. stb... már nyűgös. Némi javulást eredményezett, hogy a QoS-ben "Highest" prioritást adtam a melóhelyem IP címével létrejött kapcsolatoknak, de még így sem olyan, mint a webadmin felület... A jelenség ritkábban, de ugyanúgy jelentkezik.

    Valakinek valami ötlete, vagy hasonló tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák