Új hozzászólás Aktív témák

  • vasszarvas

    tag

    válasz g0dl #19722 üzenetére

    Sziasztok!

    Asus WL-500g transmissionnal: néhány nagyobb mkv filmnél, kb 7-8gb, megáll kb félúton a letöltés, a sebesség a szokásos, de az adatmennyiség kijelzése (a letöltött adatokat mutató kék csík és a %) nem halad, stagnál, majd visszaesik. Ilyet még nem tapasztaltam eddig, nem tudom mi lehet. Van még hely a lemezen, vagy 40 gb, úgyhogy az valószínüleg nem probléma. Nem tudom mit tegyek, kitöröltem a filmet a letöltésből, és újra kezdtem, de most meg már 2%-nál megáll, majd visszaesik. Mondom, nem a sebesség, az tökéletes, 7-800 al tölt, hanem az adat amit szeretnék megkapni stagnál, majd visszaesik, és nem halad. Mintha valahova máshová töltené. (Gondolom ez hülyeség). Nem vagyok linux és transmission guru, eddig ez nem jelentkezett. Eddig hozzá sem kellett nyúlnom, mindent megcsinált hűségesen, de ez így nem megy. Talán frissítenem kellene a klienst? De eddig hogy hogy nem kellett, és eddig minden rendben volt, és most csinálja kitartóan ezt. Már nem merek semmibe belefogni, letölteni, mert csak negyedig vagy félig megy, utána megáll és nem tölt vissza sem, hiszen még nem jött le a film, és így nem is fog sajnos, ki kell törölnöm, nem tudom visszaosztani, mert még csak le sem jön. Na nem tudom érthető voltam-e remélem másnak is volt ilyen problémája!

    "A tapasztalat sikertelenségek sorozata"

Új hozzászólás Aktív témák