Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz egerj #5789 üzenetére

    Az utorrent tud passziv módban is feltölteni a dm meg emlékeim szerint csak aktivként. Aztán lehet hogy nem:)

    [ Szerkesztve ]

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz egerj #5789 üzenetére

    Download Mastert én sem tudom ajánlani, nagyon "fapados", bár lehet valakinek pont ez jelenti az előnyt :DDD

    Merlin eléggé kigyúrta a FW-t, emiatt 10 perc alatt Transmission üzemkész állapotba hozható. [Merlin wiki]

    External software repositories
    1. pont: SSH-n bejelentkezve parancssorba beütöd: amtm majd kiválasztod az entware telepítését, utána pedig kilépsz és a lentebb írt sorokat egyesével beviszed. Ha végeztél jöhet a 3. pont ahol az Install alatti sorokat kell bevinni egymás után.
    A Create the data directories (adjust as desired): résznél lehet, hogy az útvonalat másképp kell majd megadnod. Ezt meg tudod nézni a df parancs után. Valami ilyesmit kellene látnod és írnod /tmp/mnt/xxxx ahol xxxx a meghajtó neve lesz. Ezt kell behelyettesíteni a /mnt/sda1
    helyére.
    Név és jelszó helyére egyéni adatokat írj
    Az email notification rész már nem kell a működéshez, de ha ilyet is szeretnél, akkor konfigold be, én azt nem matattam.
    Itt már készen is vagy, bár a Using it előtt pl. mikor nano-val szerkeszted a transmission alapbeállítás .json fájlt ezeket még átírhatod:

    letöltési sor hossza: "download-queue-size": 10,
    visszaosztási arány: "ratio-limit": 1.2000,
    feltöltési sor hossza: "seed-queue-size": 10,
    letöltési sebességhatár (KB/s): "speed-limit-down": 8192,
    feltöltési sebességhatár (KB/s): "speed-limit-up": 1024,

    vagy mit úgy gondolsz, hogy megváltoztatsz.

    Kényelmes kezeléshez pedig Transmission remote GUI használhatod winre [link] ezzel utorrent szerű felületen tudod kezelni a Transmission-t.
    Webes részen pedig a leírás végén berakott linken tudod elérni a Transmission-t [http://router.asus.com:9091/transmission]

    Ha bekapcsolod az ASUS DDNS-t, akkor távolról is el tudod érni a DDNS címet használva és előző link végét hozzáillesztve :9091/transmission

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák