Új hozzászólás Aktív témák

  • Failure

    csendes tag

    mióta kint van a 3971-es fw, azóta azzal használtam. Én többször tapasztaltam azt is, hogy ha hirtelen tartós nagy terhelést kapott az eszköz, akkor egész egyszerűen csapot-papot eldob. Nem újraindul, hanem lefagy: kábelen lógó gép nem lát hálót, és a router webadmin felülete nem jön be, manual restart kell neki. Nem gyakran csinálja, de megesik, és szemmel láthatóan a terheléstől rogy meg. Mindez egy 240-es UPC net mögött, ami nem okoz neki full terhelést, teljes sávszél kihasználtság mellett is csak 45-50% körüli a router CPU terhelése.
    Most feldobom rá az új fw-t, meglátjuk erre mit lép.

    Nem hiszem el, hogy az ASUS nem tud róla, hogy baj van ezzel, ha egyszer hordákban viszik vissza. Amit nem értek: ha arra jutottak, hogy tervezési, vagy hardware hiba van, akkor rég vissza kellett volna hívniuk az egész sorozatot, mert csak blamálják magukat vele. Ha viszont szoftveres a gond, akkor ennyi idő alatt sem sikerül javítani? Semmi kommunikáció a userek felé, hogy mire számíthatnak?
    Lehet, hogy idővel felbosszantom magam, és elkezdem zaklatni az ASUS ügyfélszolgálatát.

Új hozzászólás Aktív témák