Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Achill3uS #795 üzenetére

    Idézek: ''semmi gond, láttam már más topic-ban is szereted a vitákat, ne izgulj nem hagylak unatkozni'' :D

    - Award, sztem az egyik legegyszerűbb bios...egyébként annyira undorító, hogy kb fele annyit kell baszakodni a beállításokkal mint más lapoknál...pl Asus, Abit...kezdő tuningolóról van szó. Emeled a ram és cpu feszt és kb ennyi...
    - Ezt kétlem erősen.
    - ''kevés feszt tud, nincs hozzá elég vmod'' Saját szemszög. 1.6V cpu fesz és 2.5V mindenre elég...még ram gyilkoláshoz is.
    - Ezen szted mit kell hűteni? [link]
    - Gagyi hatás, de legalább több jut másra, egyébként gagyi hatásnak én inkább a P5K cpu környékét mondanám.
    - Ezt írtam Én is, de ezt alapon ki lehet lőni...mind2 tudjuk miért.

    Még mindig tartom/vallom, hogy a fentebb írt dolgok sokkal jobban érdeklik a felhasználót, mint az, hogy milyen vastag a nyák, milyen vmod van hozzá...stb.

    Ne haragudj...de ezek nagyon távol állnak az értelmes érvektől...

    Egy biztos...nem a P5K-ról lenne most szó, hanem pl DLX-ról vagy Premium-ról befognám a pofám...de így sorry nem.


    [Szerkesztve]

    Gorneck#1239

  • bim

    veterán

    válasz Achill3uS #795 üzenetére

    szeretem amikor 2 csőlátásu fan vitotkozik. ;]
    bár megjegyzem hogy amiket te irtál érveknek a lapod mellett az az átlag userek vagy hasznáhatatlan dolog (vmod) vagy legenda kategoria (600+fsb)gondolom neked is nitroval ment csak annyit.
    azért gondolom belátod te is hogy az átlag emerek az 500-ért küzdenek nem a 600-ért.annyit meg meg a giga is lazán. :F
    inkább 530 a fesz nélküli stabil gigánál....

Új hozzászólás Aktív témák