Új hozzászólás Aktív témák

  • changbácsi

    tag

    válasz Trident28 #15410 üzenetére

    Szia!

    Nem vagyok egy pc zseni, de itt volt egy haverom, aki eléggé ért a gépekhez és neki sem sikerült felélesztenie. Még biost is frissített, hátha az megoldja a problémát. De SEMMI.
    A vízhűtést én raktam össze, egy itt a ph-n vett szivattyú és cpu hűtő blokk segédletével.
    Ment 3200 Mhz-en egy ideig akkor 40-50 fokos volt, ha jól emlékszem a magok hőmérséklete 100% terhelés alatt. Általában a szoba hőfoka körül mozog átlag használat alatt, vagyis én így vettem észre. Télen, amikor 20-21 fok van a szobában akkor is 24-28 Celsius fokosak a magok netezés közben mondjuk.
    A VGA-ra visszatérve azért váltottam, mert kb. 2 hete meghalt a 8800 gts (g92) memóriája.
    Újrapasztáztuk, mert teljesen használhatatlan lett és most egy sima nem 3 ds kártyaként üzemel, mert a windows letiltotta a kártya bizonyos tulajdonságait. Lehet, hogy valami baj lehet az alaplapommal? Nem tudok rájönni. A lényeg, hogy nem tudok játszani már két hete és ezért vettem ezt az izmosabb VGA-t és erre nem kapcsol be.
    Kissé bosszant.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák