Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnss

    veterán

    válasz Andre1234 #2699 üzenetére

    Amit felsoroltál, mint leendőbeli felhasználási terület, arra megfelel mindkettő, kivéve ha valami izom játékot próbálsz rajta játszani (bocs, de nem vagyok otthon a játékokban, ezért nem tudok név szerinti példát mondani), a DVD gondolom film nézés, nem DVD konvertálás, bár még az is megoldható valamiylen szinten, sőt. A Turion CPU-s modell meleltt szól(na) a nagyobb kapacitású akksi, kérdéses, hogy az erősebb CPU és a GO6100 mennyivel eszik többet, mint az említett másik konfig. Az Ati videovezérlőről a kollegák többet tudnak mondani, remélem ebben kisegítenek.

    visnor2000: legközelebb légy oyan kedves, és írd le a pontos típusszámot, vagy rakj ki egy linket, mert így tapogatózok a sötétben. Én ezt találtam, szvsz ne desktop PC-s elvárások alapján válassz noteszt, mert húzos lesz az ára, ráadásul ennél a példánynál a kis akku kapacitás - és a VGA - miatt az akkuidő is alacsony lesz. Van egy kis ellentmondás a tövid leírás és a részeletes leírás között, mégpedig 1Gb RAM. A másik, ne a memóia mérete legyen a legfőbb szempont vásárláskor, ugyanis ezt a legegyszerűbb és legolcsóbb bővíteni (jobb helyeken 1Gb DDR2-667 7k körül van).

    Majdnem elfelejtettem, ilyen méretű noteszek között mélyen a zsebedbe kell nyúlni, ha mindenképp szükséges a kis méret, csak akkor válaszd ezt a kategóriát, mert a 15,4-es méretet egy százassal kevesebbért megúszod, akár ugyanilyen teljesítmény mellett.

    "Ép hardverben ép szoftver..."

Új hozzászólás Aktív témák