Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz HartgeH3-2.8 #34649 üzenetére

    RAM esetében, én az alábbiak szempontjából hoztam meg ezt a döntést:
    1. Jön a karácsony szezon. A következő két hónapban drágulni fognak. Egyre jobban kezdenek a DDR5-ösök elterjedni.
    2. Már a Notebook.hu-nál is az jelentet meg, hogy kifutó termék ez. A Fisthopnál meg az, hogy utolsó darabok ezen az áron.
    3. A szevizből kapott árral kapcsolatban felmerült az is bennem, hogy már kintről rendelve jelentős a drágulás a Ft gyengesége az infláció miatt, tehát a jövőben ez a 70 nettó lesz az új 32 GB-os kitek ára.
    4. Ha véletlen bekövetkezik az, hogy már nem kapok ilyen kitet, akkor 16 GB RAM-on ragadtam a következő évekre. Azt meg nem akartam. Ahogyan azt sem, hogy amit most megvehetek 35 E Ft-tal olcsóbban, azt pár hónap múlva mindenhol csak 35 ezerrel drágábban vehessem meg.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák