Új hozzászólás Aktív témák

  • dobolyj

    csendes tag

    Szevasztok A696 Tulajok!
    Rég jártam már a fórumon, kirándultam 1 kicsit. Kérlek Benneteket, írjátok le a véleményeteket az A696-ról, segítsetek 1 problémám megoldásában! Én már a 3-dik A696-ost nyúzom, de nem vagyok feldobva töle. Az első nem egészen 24 órát működött, a második 6 napot, a mostani hrmadik már megy több mint 1 hónapja, minden szempontból kiválóan, csupán az akksi töltéssel nem vagyok kibékülve. Ha nnapos időben használom, akkor kb. 10-15 perc után az IGO8 azt jelzi, hogy tele van az akksi, és átvált kékről pirosra a töltésjelző csík, és néhány perc után pedig a PDA-n elsötétül a töltés jelző led. Majd ismét néhyány perc, és újra világít pirosan, de az IGO ekkor sem jelez tötést, ezután csak ezt a himbilimbit folytatja. Néhány órás út után megérkeztünk Plitvicére (Horvátország) üres akksival. Az ablakról levettem a pda-t, és hűvös helyen hibátlanul töltött. Az ASUS szervízt itthon felhívtam, és természetesen minden felhasználó hülye, és próbáltak etetni azzal, a "hőmérséklet......". De hát akkor hova tegyem, kérdeztem, mire Ők: csináljak hozzá árnyékolást. Erre már csak azt tudtam válaszolni: a gyártó sor vége nem nálam van. Kérdésem: másnál is fordult elő ilyen probléma? vagy csak én vagyok ekkora balek, hogy az ASUS összes szarát kifogogom? Mit tanácsoltok mit tegyek??
    Az egészhez csupán annyit még, hogy ment a klíma egész úton. Itthon kipróbáltam, ráfújattam a klíma hideg levegőjét, de azt meg én nem bírtam sokáig.
    Köszi Jenőpapa :( :(

Új hozzászólás Aktív témák