Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz tigipuf #2949 üzenetére

    korábban akartam reflektálni a topicban a Dolby HeadPhone-ra, aztán elvetettem, de a beírásod ösztönzött, gyakorlatilag ugyanezt tudom elmondani róla (Xonar D1, Sennheiser HD555-tel, Foobarral, ASIO outputtal), amit te is írsz

    összemosottá, panoráma nélkülivé teszi a zenét, de filmnél és játéknál is ugyanerre jutottam... kásás lesz a hang... hogy ebben mi a térbeli, arra még nem jöttem rá... a topicban nemrég linkelt 3D hatású promoanyagnak még csak a közelébe sem ér

    én is minden szoftveres marhaságot kikapcsolok, egyedül az EQ-t használom, de azt sem mindig, zenénél és filmnél pl. nem (így marad érintetlen a hangkép), csak játéknál

    sokan különben még mindig nem tudják, hogy a jobb alsó sarokban a GX-en kívül a gombok semmi mást nem csinálnak, mint preseteket állítanak be a megadott kimeneti eszköztől függően (pl. ha headphones van beállítva 2 csatornán, akkor a GAME ikonra rákattintva aktiválja a Dolby Headphone-t, és stb.), a HiFi mód is igazából "felesleges", ha alaphelyzetben hagyja az ember a beállításokat, azzal ugyanazt éri el... a HiFi-re kattintva csak leblokkolja a driver az egyéb beállításokat (off-olja az EQ-t, environmentet, stb.)

    a mai napig nem tudok jobb alternatívát pl. CS 1.6 alatti hangokra (és ott igencsak számít a hallgatózás), mint sima, jó minőségű stereo füles, minden nélkül (A3D, EAX off) - na jó, egy kis EQ mehet persze neki :)

Új hozzászólás Aktív témák