Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirdond

    őstag

    válasz Ijk #1661 üzenetére

    egy másik oldalon már leírtam én miért vettem. röviden,mindenki szidja,hogy a házimozi erősítőkben milyen szar dac van, a másik oldalról viszont mindenki dicséri a xonarokat,hogy milyen jó kis kártya. ergo vettem egyet annak a reményébén,hogy zenében lesz egy kis javulás a h/k erősítő dacához képest, de amikor összeszereltem csak ültem megdöbbentem,mennyivel rosszabb lett
    az már csak az én hibám,hogy mielőtt megvettem a kártyát,felületesen csak annyit néztem meg a specifikációk között,hogy spdif out (lehet,hogy egyedül vagyok vele,de nekem alap,hogy egy hangkártyán koax spdif is legyen)

    amúgy most is az alaplapi spdifet használom a kártya meg jó analógon a játékokhoz,aztán szerintem tovább adom,mert ismerősöm is keres egyet

  • imibogyo

    veterán

    válasz Ijk #1661 üzenetére

    Lehet én vagyok hülye, de nem értem mit nem értesz?
    Hiába van alaplapi digitális kimenet (például nekem, meg fél Magyarországnak), ha azon csak a kódolt többcsatornás jel jön ki...

    Aki játszani is akar és nem akarja a gépet analógban is bekötni az erősítőre (például a zajossága miatt), annak kell egy jó hangkari (DD Live, DTS Connect). Ehhez jön még, hogy az adott hangkari milyen digitális csatlakozással bír, ami nem mindegy, nekem például csak egy coax és egy optikai csatlakozóm van az erősítőn, amiből nekem az optikai foglalt, szóval a coax lenne a megoldás, ami nincs az asus hangkariján (hozzáteszem ezt most tudtam meg :B ).

    Nem beszólok, csak próbálok tisztán látni..... :DDD

    Mondjuk azt látom, hogy ő direkt analógra vette.. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák