Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    fradi81: Milyen problémád van az Oblivion-nal?? Én is most tervezek venni Xonar-t, és az Obi első helyen van a játékranglistámon, szóval fontos lenne az infó...

    Mindenkihez: tudom, hogy már jó párszor leírtátok, hogy mik a különbségek DS és D1 között, de arról van-e tapasztalat, hogy a DD Live, vagy a DTS Connect szól-e szebben?? Mondjuk D2/D2X tulajok tudnák ezt megnézni, ha jól láttam az ő kártyájuk tudja mind a kettőt...

    Mert végig nyálaztam az Asus honlapján az összehasonlítós oldalt (DS, D1), és nem látok nagy különbségeket, csak annyit hogy a DS a DTS Connect-et, a D1 pedig a DD Live-ot tudja....

    Azért lenne fontos, mert ha nincs nagy különbség, akkor nem érne meg nekem plusz 5k-t a D1, hanem akkor lesz egy kis DS-em..... A csatlakozókat, meg a kicsit rosszabb DAC, kondi kombót is olvastam, de ez nem hiszem, hogy nagy érvágás, annyira nem vagyok vájtfülű, meg aztán alaplapi után szerintem ez is egy hangorgazmus lesz.......

    Amúgy erősítőre menne a hang, méteres hangfalakhoz......... :P

    És ezt láttátok már??? LINK. Nem flame, csak a teljes kép érdekében kérdezem. Nekem is volt X-fi Gamer-em, köszönöm többet nem kérek belőle, pedig nekem nem volt driver gondom sem, csak az a fél órás telepítő kergetett a sírba.....

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák