Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    Segítsetek. Próbálkoztam egy épkézláb kört összerakni Imolán, hogy tudjak versenyezni ellenetek, de egyszerűen ha az alap beállításokkal megyek, ha a másik fórumban megosztott setuppal, akárhova rakom a fékerő eloszlást, az autó feneke mindig megúszik a nagy sebességű féktávokon. Ha motorfék, kicsifék és lassabb váltással próbálkozok, akkor pedig esélytelen megállni, mindig kicsúszok.

    A túlkormányzottság nagyon erősen jelen van a BMW-nél, egyszerűen alig tudok egy 2:09-es kört menni.

    Mi lehet a gond? Ha benn van az ABS, ha nincs, akkor is ezt csinálja. Brake gamma-val is szórakoztam többek között, de semmi. Nézem a videókat YT-on, és mindenki áll a féken féktávon, sőt még az íves kanyarokban is, én meg egyszerűen, ha 200km/h fölé megyek képtelen vagyok megállni rövidebb féktávon, mint ahogy azt a videókon látom. Egyből kitör a fara ahogy elkezdem adagolni a féket.

    F1-hez voltam szokva (nagy fék az elején és engedni fel), de itt már bármit próbáltam nem jött össze.

    Ja DFGT-m van, ha esetleg számít.

    Találtam egy ilyen guide-ot, ennek alapján lehet rakok össze valamit magamnak.

    [ Szerkesztve ]

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák