Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz laci1117 #625 üzenetére

    Lvl 40en nyűglődök én is. Marha jó lenne ez a böszme nagy világ, csak érdemi tartalommal nem ártott volna megtölteni. Ugyanez volt egyébként az Origins ilyen szempontból. Hiába a rengeteg mellékküldi, ha nagyjából egykaptafa az összes. Van 4-5 típus és kb ennyi... De legjobban az irritál hogy tele van a térkép kérdőjelekkel. Naívan azt gondolná az ember mekkora fun lesz felfedezgeztni a világot stb. De idővel rájössz hogy ezek a felfedezetlen területek kimerülnek 3-4 féléből. Nekem ez eléggé lehangoló, és hiába nagy a világ de ugyanakkor unalmas és egyhangú is. Már csak a main story miatt játszom leginkább. Nagyon nincs hangulatom felfedezgetni. Ez a hack & slash harcmodor még az Originsnél egy darabíg tetszett, hogy más mint a korábbi ac játékokban. De mostanra nagyon fusztráló ez a katyvasz ami sokszor kialakul, aztán átmegy az egész daráldába. Agyon baxva az addigi sunnyogós stílusomat.
    Nagyon gáz hogy itt mellettem asszony tolja a witcher 3at, és az jobban leköt mikor ott történik valami? Pedig csak a szemem sarkából látom :)

Új hozzászólás Aktív témák