Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Doky586 #7664 üzenetére

    Hogy világos legyen! Én erre válaszoltam:
    "Esetleg arra valaki hogy hogy kell kikapcsolni az USB portokról az 5V-ot ha ki van kapcsolva a gép? DeepSleep menüpont nincs a biosban."
    "Mi az a UDB?" Ezt elírtam.
    Mivel egyik hozzászólásod ütötte a másikat nem igazán lehet tudni mi is a cél egyáltalán!? Ha kikapcsolt állapotba nem rakod a gépet nem fog lekapcsolni az USB táp. Az hogy stanby üzemből miért nem ébreszt a #76060 hozzászólás képén a PS/2 keyvoard nincs engedélyezve.
    Az egyik hozzászólásoddal ütötted a másikat. Ha a gép ki van kapcsolva(nem standby!) akkor csak a power gombbal lehet bekapcsolni. Mivel ezen a lapon nincs lehetőség ha elmegy a villany akkor ez az opció marad. A világító USB eszközökre nincs megoldás! Azok világítani fognak standby üzemmódba hiszen ha lekapcsolnak akkor megint csak a power gomb marad bekapcsolásnak. Ezek folyamatosan üzemben kell hogy legyenek mert a power gombot helyettesítik, és nincs különszedve az USB és a PS/2 billentyűzet/egér.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák