Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz RazoR #38782 üzenetére

    Szia!

    Én erről már elmondtam a véleményem.
    Úgy gondolom, hogy a lehető legjobbat hoztam ki a forrásból, és elmondtam mit miért/miért nem tettem rá.

    A zöld lángokat semmiképp nem javaslom továbbra sem, egyszerűen szarul nézne ki, és ebből kifolyólag nem is szeretném megcsinálni.

    Elmondom(újra) miért:

    Körülbelül három órát fordítottam a képedre, amit úgy kezdtem, hogy lángokkal megtoldva is megnéztem kicsiben.
    Mivel alapból egy kb 40%-ban takart koponya, egy elég részletes maszkkal az arcán, elég nehéz úgy megcsinálni, hogy ne egy kivehetetlen, zajos valami legyen.

    Ehhez még hozzájött a test, ami további értékes pixeleket vesz el az engedélyezett méretből.

    Na ehhez még hozzáveszed azt, hogy az egészből kitakar a füst/láng,..a végeredmény alaphangon is érdekes.

    Nem lenne gond egyébként, ha nagyobb lehetne, és árnyaltabb, de ebben pont az a lényeg, hogy rajzfilmszerű, kissé stilizált és letisztult legyen.
    Én azt gondolom, hogy a kevesebb néha több, és azért így is elég cool kép lett, nem gondolom, hogy szégyenkezned kellene vele a fórumon. ;)

    De hát nyilván neked kell, hogy tetsszen.

    A szeménél a kis pöttyöket még meg lehet oldani, nem is nagy meló.

    ------

    ...és akkor most mindenkinek:

    Úgy érzem, kicsit kezd olyan irányba elmenni a dolog, ami semmiképpen nem szerencsés, ezért néhány dologról szeretnék írni.
    Akinek nem inge, ne vegye magára, vegyétek ezt amolyan közérdekű közleménynek :) :

    Néhány utólagos módosítás indokolt esetben még oké, de ez nem alap, és ne legyen belőle rendszer.
    Ez számtalanszor lett mondva, nem véletlenül: - nincs rá kapacitásunk.

    Azért van ilyen szigorú rendszer, hogy megfelelő arckép kerüljön beállításra, és ehhez legalább annyira hozzátartozik a megfelelő forrás kiválasztása, és a már megszerkesztett arckép véleményezése a részetekről is, mint a mi részünkről az arcképekbe fektetett idő.

    Mindezt még az arckép beállítása előtt érdemes alaposan végigjárni.

    A követelményeknek és nektek megfelelő forrás kiválasztása elsősorban a Ti dolgotok.
    Persze segítséget lehet hozzá kérni, de az arcképgyárosok kérései már eleve nagy segítséget nyújt ehhez.
    Fontos szem előtt tartanotok, hiszen rendben van, hogy a cél érdekében mi is mindent elkövetünk, és ha a szükség úgy hozza, igazán rugalmasan kezeljük a dolgokat, de ezt nem azért tesszük, hogy a következő alkalommal azon kapjuk magunkat, hogy kvázi "visszaélve" ezzel a szabályok nincsenek megfelelően betartva.

    Gondolhatok itt a topik szétoffolására, a türelmetlenkedésre, vagy a "hát nem tudom, gyártsál le egy ilyet meg egy olyat, és egy harmadikat, aztán majd lehet, hogy nem is tetszik egyik se, és egy negyediket választok ami egy ilyen "

    - Nem.

    Elég csak abba belegondolni, hogy ez mennyi plusz munkát okoz, mellette a munkakedvet és a morált teljesen bomlasztja.
    Egyszerű példaként, ha van esetleg három órám, amit fel tudok szabadítani, akkor meg tudok csinálni 2-3 egyszerűbb képet, vagy egy nehezebbet (amit esetleg más nem vállalna, mert nem szán rá 3 órát-ami érthető).
    Vagy egy embernek legyártok három verziót, és akkor kettő ember tovább vár, miközben már megcsinálhattam volna a képüket.
    Ugye érthető?

    - Offolásra ott van OFF topik, oda lehet bármit írni, ami a témával lazán kapcsolódik, lehet forrást keresni, ötletelni, de még szerkeszteni is.

    - A türelmetlenkedés másik, amit szintén nem értek, tekintve, hogy évekig garantáltan nem volt még lehetőségetek sem, hogy arcképetek legyen, mégis vígan elvoltatok, most néhány nap-hét csak nem akkora gáz.
    Én is kivártam, más is, és még szerencsére mindenki él, de még a Föld is forog tovább :P

    Fontos megértenetek, hogy nem azért nem készül a kép, mert nem érdekel minket, vagy el vagytok felejtve, csak egyszerűen nem tudunk mindig itt lenni, és nagyon nem vagyunk sokan.
    Én nagyon szívesen csinálnám 0-24-ben, csak nincs aki eltartson ;]

    Mindenkinek van ezernyi dolga, és van, hogy mindenkinek egyszerre jön össze, és nem pörög a totyik, de azért így is fogyogatnak a várakozók, és készülnek a képek.

    Én pl most dolgozom, költözöm, felvételiztem, de azért így is volt, hogy pl nekiálltam gyártani, ahelyett, hogy mondjuk három órával többet aludtam volna tanulás és meló között.

    - és ez csak én vagyok ,ki tudja kinek mi/mennyi dolga van, miért nem gyárt, hanem mondjuk csak egy héttel később.
    Nekünk is kellemetlen,de higgyétek el, nem perverziónk sanyargatni szegény kérvényezőket. :)

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák