Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Frawly #6711 üzenetére

    Frawly

    Bammeg olvasd már el, hogy miket írok neked. Ha te szerinted xar szem az, hogy a bal 140%-os a jobb meg 120%-os akkor arra nem tudok mit mondani... :D

    Felül látható panel a Polybar. Egyedileg konfigurálva, mert bármit találtam nem tetszett. Polybar-t meg azért választottam, mert amellett hogy sok mindent lehet benne konfigurálni, csak ez volt képes a kipróbáltak között, hogy középre is tudjak rakni akármilyen elemet úgy, hogy önmaga rakja automatikusan középre (2 féle felfogás szerint is képes erre), és ne nekem kelljen space-ekkel és TAB-okkal helyezgetnem (mint pl a sokak által kedvelt tint2). Kijelzésen felül képes pár elem az egérre reagálni. A memória és procirs részre kattintva lxtask jön elő, a hangerőre kattintva lehet némítást ki-be, a hálózati részre megjeleníti a hozzá tartozó ikont (ha valamit szeretnék azon állítani), jobb klikkel meg elrejti az ikont. Ha pedig a fényerőn állok vagy a hangerőn és az egér görgőjét hasznűlom, akkor meg a fényerő és hangerő változik. Jah meg baloldalt az 1-2-re is lehet kattintani az meg a virtual "desktop", de azt nem egérrel használam, hanem billentyűzettel.
    Config file pedig íg néz ki: Link
    A config fileban látsz még pár dolgpot amit régebben használtam, és nem töröltem ki. Ilyen például jobb szélre egy menü megjelenítése (az elem megvan még a configban, csak már nem jelenítetem meg).
    Jah a hangerős egér reakciósra ez a script fut le (Ezt nem én programoztam le): Link

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák