Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz pelenka35 #3543 üzenetére

    Ingatlanfejlesztőként azt mondom, hogy most jobban jársz (saját tapasztalat amiénk is), hogy jó környéken egy felépített ház és újítod, csinosítod...kisgyerek mellett én nem vállalnék be új építést, csak úgy, hogy addig lakok egy készben...most az építőanyagok arányában nézve is jobban jársz, ha készen veszed meg, anyagilag én azt látom...mi egy nagyon komolyra felértékeltet fogtunk ki tavaly, majdnem feléért és szinte álomház arányaiban tekintve (meg akartak szabadulni tőle,ember meghalt rákban, anyuka fiú egyedül, kisgyerek és nekik nagy és nem bírták fenntartani és ápolni se)...de az ár 3/4-ede még így is a környék...a ház jó elosztású, fürdő wc felújítás nem ártana...de egyébként a fűtés is olyan, hogy öntöttvas radiátor, régi dupla ablakok felújítva...szóval én elégedett vagyok, csak akkor cserélném ki, lapradiátorra és új ablakokra, ha valami extrém gond lenne...én örülök a házunk "retrós" részeinek... a fűtés egy élmény és hát a hőérzet ennél és egy konvektoros vagy lapradiátoros megoldásban...hát ég és föld...

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Új hozzászólás Aktív témák