Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kis Joe

    aktív tag

    válasz IX0S #298 üzenetére

    Szia!

    Lényegében azt tudom mondani hogy csak prémium dokkolókat érdemes megvenni, nincs értelme gagyibbat venni ami még akár a dock csatlakozónak se tesz jót. Nekem JBL és harman kardon volt, azok jó minőségűek.
    Lényeg az hogy a 3gs-nél variálták át a csatlakozót így ha már azzal kompatibilis akkor jó a dolog elméletileg. Az olcsóbbak amúgy általában azért is olcsóbbak (nem csak azért) mert nem vásárolták meg az Apple-töl a licence-et és így egy gagyibb utángyártott megoldással áltak elő ami gondokat okozhat. Erre a legjobb példa az új lightning csatlakozó esete ahol nagyon sok kompatibilítási gondokkal küzdő utángyártott darab van.

    De így végül azt tudom mondani hogy 20-30eFt-os jbl dokkoló szerintem simán bele kellene hogy férjen a büdzsébe ha már 60-100-stb. eFt-os készülékeket működtetsz majd vele, nem éri meg rizikózni silány minőséggel. Túl sok olyat láttam kívül-belül... :W

    Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

Új hozzászólás Aktív témák