Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Misi1979 #9914 üzenetére

    nem vágyom win-re, se erre az ormótlan Alienware\MSI gamer "csodákra", ezt a HD sz@rt felejtsd már el... benchmarkban lehet, hogy jó, de amúgy már jövőre el fog vérezni szerintem bármilyen kicsit is komolyabb teljesítményt igénylő program alatt...
    tudom, akkor vegyek 15"ös MBP-t stb... hát nem, inkább várok, hátha lesz valami köztes megoldás

    mint írtam akkor csináljanak új kategóriát, vagy legyen kicsit nagyobb az MBA, az se lenne érvágás szerintem...

    Blaise: nem vitának szántam, csak mint esetleges lehetőségnek, hogy lesz-e ilyesmi kilátás vagy sem...
    igen, filmezni jó lesz akkor is, meg netezni, de ha ne adj isten valamit szeretnél szórakázni és most megint csak a játékokat a legkönnyebb felhozni, akkor esélytelen leszel jövőre, mert már idén is röcögött a cucc, de még úgy ahogy elfutott...

    Nyugdíjas: tudom, hogy választani kell, de nem szeretnék ennyi kompromisszumot kötni inkább kivárnék, aztán úgyis az lesz, hogy feladom az igényeim egy részét, és benevezek vagy MBA-ra vagy egy MBP-re... :U

    Nem mondta senki se, hogy a világ tökéletes és a többi elcsépelt téma, de mindig is törekedtem arra, hogy az igényeimnek megfelelően mérten hozzak meg döntéseket... ha erre nincs lehetőség előbb-utóbb úgyis elmozdul a mérleg nyelve valamerre :K

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Új hozzászólás Aktív témák