Új hozzászólás Aktív témák

  • Qruisse

    csendes tag

    Én is tervezek egy mac vásárlást. Unom a windowst... és tetszik az os-x:))))
    még nem döntöttem hogy pro v non-pro macbook lesz. Főleg azért nem mert nem tudom a macbook videókártyája mire képes. Intel GMA 950 nem hangzik vlmi ütősnek. A videokártyá lényegében arra kellene hogy bootcampen a COD2-t elvigye közepes grafikán (800*600 bőven jó). Namár most első kérdés persze ez hogy elbirja e az intel gma 950 ezt a feladatot látni vagy pedig vegyem meg a pro x1600-al. (semmimással nem játszok csak COD2)

    Következő kérdés: mivel nem sürgős a notebook vásárlás.( 1 éven belül). Gondolkozom hogy megvárom az új Leopard Os X.-et. Szerintetek érdemes rá várni mosthogy közeleg a megjelenés ideje, vagy pedig fölösleges. Persze ha erre is annyit húznak mint a Vistára akkor fölösleges.
    Ezútán pedig a MBP-ból nem jelenik meg uj verzió lassan? C2D esetleg? Már ideje lenne, mert akkor azt is megvárnám :) .
    Sajnos persze akkor következő kérdés is felmerül, érdemes e venni elsőszeriás új már remélhetőleg C2D MBP-T? Ugy hallottam az Applenek mindig gondjai vannak az elsőszeriával.(i-book, i-pod etc).
    Az ár nem játszik...
    Nagyon hezitálok hogy PRO legyen vagy sem.
    Még 1 kérdés PCMCIA lehet valahogy csatlakoztatni a macbookokhoz?
    mert van USB-s és pcmciaos wlankártyám amivel a szomszéd WPA-s wlanját töröm,
    na mármost ezt a kedves időtöltést nem akarom megszakítani ugyhogy valahogy mindenképp megakarom oldani hogy erre is alkalmas legyen a noti.
    Aztán még ja... általában a mac-eket videó-kép szerkeztésre használják, én pedig fejlesztésre használnám (c++, c#), ez ugyebár os-x alatt semmikép nem lehet űzni (windowsra... érdekes is lenne:) ), ugyhogy gondolom ezt is bootcampelni kell majd.
    Válaszotok előre is köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák