Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Crystalheart #7090 üzenetére

    "A halált is racionálisan fogom föl, és a boldogtalanságot, a melankóliát érdekesebbnek tartom a boldogságnál."

    Sorry, ne vedd személyeskedésnek, de neked valami komoly bajod van. Szerintem túlságosan jó és túlságosan gondtalan volt ezidáig az életed, hogy ilyeneket írkálsz.

    "A legjobb filmek pedig gyakran más, esetleg elcsépelt vagy bukott filmek példáit hasznosítják újra. Ez nem koppintás, hanem az előd tisztelete az eszközök felhasználásával."

    Lehet csűrni, csavarni, csépelni azokat a szavakat, de ez inkább egy túlfinomított mentség a koppintásra. :)

    "A sorsom, hogy egyedül maradjak, különben... különben elvész a drámaiság."

    Jesszusom, ez mekkora egy baromság. De ha te szeretsz vergődni, magányosan pityeregni, hogy abból 2 új strófa születhessen, nosza, biztosan nem fogok az utadba állni; rajtad áll, hogy miképpen teszed tönkre az életed. :)
    Mindenesetre én nem vagyok asztrális mazochista; van elég éppen nyomorom - Isten őrizzen attól, hogy erre még rá is játsszak pluszba. Inkább egy kis boldogságot szeretnék már, mintsem azt az ocsmány fostengert, ami az utóbbi időben van..

    "Amúgy is, kinek kéne egy ilyen elmebeteg - mely tényt a fenti fejtegetés minden kétséget kizáróan igazol -, mint én?"

    Na, itt van a kutya elásva. :U

    Én inkább úgy vagyok vele, hogy EZT az életet (ebben a testben) csak egyszer élem meg, azt pedig szeretném minél boldogabban és kielégítettebben (utóbbi nagyon fontos, a szó minden értelmében, hehe :) ) megélni. A komolykodásra / társadalmi konvenciókra, normákra meg nagy ívben teszek. Hogy miért? Egyrészt, mert általában hipokrízis, másrészt meg túl rövid ideig élek ahhoz, hogy karót nyelve sírdogáljak egy világ romjain. :) Szerintem hagyjuk ezt az egészet. Csupán remélni tudom, hogy egyszer majd belátod, hogy mennyire értelmetlen úgy az élet, mint ahogy azt te elképzeled. Csak nehogy túl késő legyen.

    ---------------------------------------------------

    ArchElf: :R

    :((( :((( :(((

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák