Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Totheground #43289 üzenetére

    Én valamennyire követtem a topikot, de még mindig nem értem.
    Hagyjuk az ízlést, az alapján bárkibe bele lehetne kötni.
    De hogy mi a különleges benne, azt nehéz megérteni. Idol oldalról ez egy vágóhíd, rajongói oldalról pedig kopasztás. Azt sejtem, hogy a hc rajongókról súlyos százezreket is lehúznak.

    Én megértem, hogy szubkultúra meg minden, de annyi más dolog létezik kevesebb lehúzással és hülye körítéssel, amivel ezt át lehetne élni...

    Ez olyan embereknek lehet jó talán, akik egy közösséghez akarnak tartozni úgy, hogy a lehető legkisebb szociális effortot kelljen belerakniuk a közösségbe való tartozáshoz. Kb ennyit látok belőle kívülről - tehát hogy elég ha tapsikolsz a koncerteken az idoloknak, meg néha olvasol fórumot, neadj'isten egy sör mellett kitárgyaljátok, ki melyik lányért nedvesedik, és ha kellően alacsonyan az önbecsülésed, akkor úgy érzed, tartozol valahova.

    Oké, te ki tudsz lépni a komfortzónádból, elvégre magyarként kimentél Japánba, és be is tudtál illeszkedni. Tehát neked nem feltétlen ez a motivációd, viszont a nagy átlagnak szerintem meg ez.

    🙈

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák