Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Totheground #42875 üzenetére

    Biztos verycsodás, de a magam részéről nem tudom. Nekem túlságosan erős az indivídumom és az önérzetem ahhoz, hogy ilyesmin látványosan örömködjek. Mármint SOHA, SEMMIÉRT és SENKIÉRT nem tudtam szinte magamból kikelve rajongani, kurjongatni, örömhimnuszt szavalni, pedig van néhány olyan dolog (tárgyak, ideák, személyek egyaránt), amiket (vagy éppen akiket) szinte vallásos áhítattal lengek körbe.

    Azt persze értem, hogy így egy kicsit fontosabbnak, kivételesebbnek érezheti magát az ember annál, mint amilyen (egyfajta "kiszakadás" ez a szürke hétköznapokból és a tömegből), de akkor is valahogy "rangon alulinak" találom.. : /

    Arról nem beszélve, hogy miért jó egy olyan személyért ömlengve csápolni (és nyilván nem az elképesztő és utánozhatatlan magasművészet miatt), aki soha az életben nem fogja a bibéjéhez emelni a kis pollenszóró apparátusodat? Szerintem ez baromi kontraproduktív. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák