Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Archanon #39212 üzenetére

    Csak a szokásos. :D

    Amúgy a kiesett időben nem néztem annyi mindent, mint korábban tettem volna egy ilyen intervallumban. Jobban (le)pörögtek a jóféle sorozatok; Dexter, Breaking Bad, The Sopranos, Game of Thrones, Doctor Who a hetedik évadig, befejeztem a Married with Children-t, egy s más, sci-fi / horror / post-apocalypse filmek, kutyafül macskafarokkal.

    Azért persze volt ez-az anime-téren is, még ha néha több hónapos szünettel is. Hirtelen ilyenekre emlékszem, hogy;

    Ajin 1-2 (nem rossz, bár van pár érdekes momentum)
    Kuroko no Basuke összes (nem rossz, valamiért nézeti magát)
    TERRA FORMARS 1-2 (eh, ez mennyivel jobb lehetett volna)
    Handa-kun :>
    Corpse Party
    Mardock Scramble: The First Compression (nocsak, nocsak)
    Sakamoto desu ga? :>
    Haikyuu!! összes (ez is valamiért nézeti magát)
    Beelzebub
    Koutetsujou no Kabaneri
    Saenai Heroine no Sodatekata
    Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 1-2 (naice)
    Gekkan Shoujo Nozaki-kun
    Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta
    Owari no Seraph első évad
    COPPELION (mivel Chernobyl és alapvetően a nukleáris katasztrófák sújtotta táj / post-apocalypse a szívem csücske.. - eszméletlen hátterek)
    Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (serossz)
    Mangaka-san to Assistant-san to THE ANIMATION
    Mob Psycho 100
    Prison School
    Shingeki no Kyojin 2
    Himouto! Umaru-chan
    One Punch Man (full epicness)
    ReLIFE (na ez elgondolkodtató)
    GATE: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri 1-2 (serossz, csípem az ilyesmi alapkoncepciót + übercsodás loli <33)
    Hai to Gensou no Grimgar (érdekes megközelítés a hasonszőrű címekhez képest)
    Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou Hen
    One Outs (dem mind games)
    Nurarihyon no Mago 1-2
    Ansatsu Kyoushitsu első évad
    OVERLORD (oh yes, make 'em look fuckin' plebs)
    Dragon Ball Super (ep 72-ig)
    Koukaku Kidoutai ARISE GHOST IN THE SHELL első movie

    Meg másféltucat H, de hát ezeket ugye nem elejétől végéig, csak kényes részletekben. ;]

    Ja, és ott volt még a KLASSZIKUS Transformers: The Movie, amerikai-japán kooprodukció. Ez nagy királyság. A Transformers képregények (amúgy ezek nem kifejezetten gyerekeknek szólnak, ahogy pl. egy X-Men se), játékok (és a Lutra matricás album) sokegyéb mellett igen szerves részét képezték gyermekkoromnak - és végre rájöttem, hogy az előbb említett matricás albumba honnan szedték a zsír képeket.

    Elkezdtem a Sekai no Monshou-t, az Outbreak Company-t, a Masamune-kun no Revenge-et, a Hajime no Ippo-t, a Shirobako-t, az Afro Samurai-t, a Saiki Kusuo no Sainan-t, a Samurai Deeper Kyo-t, a Macross Delta-t, a Kidou Senshi Gundam-ot, az Asobi ni Iku yo!-t, a Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin-t és a Serial Experiments Lain-t. Ezek azok közé tartoznak, amik befejezésre várnak.

    Biztos volt még egy-kettő, de már unom a gépelést meg az agyalást.

    Összességében legtöbbször már kifejezett kutatómunka előz meg egy-egy kezdetet. Ugye ebben a watched-listában is van pár olyan, aminek a mellőzése nem lett volna nagy veszteség.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák