Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Máté94

    addikt

    válasz Nova96 #11916 üzenetére

    Ezek közül mindegyik jó, nincs szerintem jobb vagy rosszabb.
    KissxSis-ből meg attól függ, hogy melyiket nézed. A TV-t, ami már lement, vagy az OVA-t, ami folyamatosan jön, mert mangával együtt csomagolják.

  • mikromanus

    veterán

    válasz Nova96 #11916 üzenetére

    Boku Wa Tomodachi Ga Shukunai: kellemes kis történet. Pár kevésbé népszerű egyén a suliból létrehozza a Szomszédok Klubját azzal a céllal, hogy barátokat szerezzenek (mert beza' nincs nekik egy sem). Ja, meg hogy felkészítsék magukat arra az időszakra amikor veszett népszerű diákok lesznek :D Apró bökkenő, hogy ők is és az új tagok is minimum furcsák, vagy ijesztőek, de inkább a szociopataság határán vannak és nem igazán tudják hogy is kellene ezt a barátszerzős dolgot intézni :DDD

    Toradora!: kis szerelmes történet az iskola két legagresszívebb tagjának (vélt) diájának szövetségével. Mindketten a másik legjobb barátjába/barátnőjébe vannak beleesve és megfogadják, hogy segítik egymást a céljuk elérésében :P

    KissxSis: apuci újraházasodott és az új asszonyhoz mellékeltek két (nem vérrokon) nővérkét, akik idővel nem csak kisöccsükként tekintenek a mostohatesóra. Az animesorozat még visszafogottabb és összefüggőbb a történet. Az OVA is jó, csak abban szerintem több a funservice és erősebben súrolja a hentai határát. A manga megy még, de ne azzal kezdjed, mert akkro lehet másra számítasz majd az animéban. Ez se rossz azért...

    Mindegyiket szeretem és a pár kapcsolódási ponttól eltekintve (pl mindben van suli) nem nagyon hasonlítanak egymásra :DD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Archanon

    őstag

    válasz Nova96 #11916 üzenetére

    "Ami maradt azok közül melyik a jobb?" - Nyilván azért ajánljuk, mert jófélék. Nézd amelyik neked szimpatikusabb, nem igaz, hogy nem tudsz választani. Tényleg ne mi döntsünk már helyetted. :U Már legalább 20 megnézetlen címed van. Tudom, most a bőség zavarában szenvedsz, de nézd meg őket nyugodtan. :DDD Nekem 300+ cím közül kell válogatni, valahányszor egy újnak nekiállok... és ez a többezres lista leszűkítve arra, ami engem érdekel, illetve ajánlották, stb.

    (#11910):

    "Első véleményem mi ez a sz*r?! Aztán tudom hogy 2005-ös de ennyire gagyi hatást kell keltenie... Második az egész történet össze-vissza van azt tudom,de akkor is elég béna hatást kell. Egyenlőre úgy néz ki később nézem meg."

    Még nem láttam, de valószínűleg egy komolyabb mű, ami egy kicsit több odafigyelést igényel, mint ezek a tucat ecchik. Az ilyen sorozatok általában lassabban indulnak be, sokszor alig követhetően, de pár rész után egyre tisztábbak lesznek, aztán a második felére nagyon bedurvulnak, majd végére brainfuck. :)) Látom nagyon nem szoktál komolyabb mondanivalójú filmeket se nézni, mert nagyon idegennek tűnik neked az ilyen. Sebaj, fiatal vagy még... (mondom én ezt szintén fiatalon.. muhhaha.) Lehet tényleg nem kéne még ilyeneket nézned az elején, szép lassan vezesd be őket. Bár ha az Angel Beats! tetszett, ráadásul 10/10...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • #59620352

    törölt tag

    válasz Nova96 #11916 üzenetére

    KissXsis sztem jobb mint a Boku... kedvenceim közt is ott van , a Toradorát meg nem láttam de animemangapalotán fikázták.

    Samuráj champoloo-t meg most nézem és kiqrt jó :D

Új hozzászólás Aktív témák