Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    Befejeztem a Kanont. A női karakterek ábrázolását a végéig nem sikerült megszoknom, csak már nem foglalkoztam vele. :) A grafika egyébiránt szép volt, leginkább a fényelésnek köszönhetően.

    Spoiler alert:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Rendkívül megható volt, és örülök, hogy végül viszonylag happy end lett. (Az első drámai esemény - amely téma szerintem akár egy külön sztorit is megtöltene - azonban egészen a végéig fel-felmerült, és adott egy kis mélabút az alaphanghoz, de én aztán nem bántam.) Mindenesetre a végén már nem is figyeltem, hány rész alatt volt konstans gombóc a torkomban.

    Ráadásul mondanivalója is van - ezt aztán valóban nem az amerikai piacra tervezték. :) Azt szeretem ezekben a történetekben, hogy nem hülyéknek készítik őket. (Ez már az egyes részek címén is nyomban látszott.) Mintha csak Andersenen nőttek volna föl a készítők. :) Nem semmi, hogy egy adult game-ből faragták ki, bár nem fogom kipróbálni, hogy tudjam, mi a hasonlóság... :DDD

    Na most a Clannad előtt lazításképp meg kell néznem egy-két humorcsokrot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák