Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkassacred

    őstag

    válasz Komplikato #48132 üzenetére

    Ezt nevezem indulásnak.. :Y Nem semmi első részt tettek le az asztalra, ő most a legszimpibb számomra a szezonból a nem folytatásos animék közül. (Bár a Horimya se sokkal van lemaradva tőle :B ). Kíváncsi leszek a kövi részekre nagyon is. Volt benne néhol Paprikás érzés nem is kevés, a libabőr nem maradt el itt se.
    Szerencsére a Mushoku is tartogathat még valamit a szezonban, reméljük nem vált át idővel Tabitabi-ra..

    Michell: Az a Byoui tetszik nekem nagyon, így az első rész alapján. Tisztára Mob beütésű az egész anime, és nem csak a tökre azonos két főszereplő miatt. :DD Remélem, hogy nem lesz olyan, mint a Tabitabi, egyáltalán nem szeretem az epizodikus animéket. Az Ikebukuro is ebben a dologban szenvedett..pedig a szezon legjobbja is lehetett volna ám.
    Az őszi felhozatalból a Tonikawa szerintem is totál átlagos volt sorozat volt, egy csomó potenciált ellökött sajnos magától.. A Kamisama-t viszont szerintem szerencsére a Toni fölé sikerült belőni végül. :B Voltak abban is elég abszurd dolgok, de összességében szerethető anime volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák