Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Üdv! Gondoltam írok már ide ha már néha animét is nézzek! :D

    Még Régen 1999-ben láttam elsőnek RTL 2-őn a Digimon Adventure-t, folyton németül néztem az német adokon. 2004-ben már a negyedik évad ment, akkoriban nagyon bele voltam bolondulva, viszont 2006 fele jött magyar szinkronnal. Amerikai háttér zene és a borzalmas magyar szinkron, semmi köze se volt az eredetihez. Kettő együtt úgy szíven ütött hogy 13 évesen nem is néztem inkább, már gyerekként is hülyeségnek tartottam.

    2012-ben 19 évesen végig néztem Japán szinkron magyar felirat, hatalmas élmény volt. Végre értettem miről van szó és lelkileg sokkal komolyabban hatott rám. A háttér zenék/ és a zenével a felirat.
    Nekem gyerek korrom egyik legjobb élménye volt, most 26 évesen újra elkezdtem nézni a felénél tartok.
    Azért az unalmas részeket én se szerettem de még mindig tud szórakoztató lenni.
    Kipróbáltam ismét a magyar szinkront, hányinger okkádék semmit mondó!!!! És ezért valaki fizetett? :DDD
    Ment a felirat mellette a magyar szinkron, semmi köze se volt az valós szöveghez.

    Amúgy 2015 körül jött a Digimon Adventure Try ahol kis hősein idősebb korukba ismét vissza tértek, volt benne egy kis nosztalgia hogy a szereplők is vissza vágytak a múltba. És tetszett hatalmas karakterfejlődésen mentek keresztül hogy sokkal nagyobb felelőséget vállaltak a harcok okozta károkért.

    Szóval Digimimon szerintem még mai napig is egy jó aranyos kedves kis anime. De sziguan csak feliratosan! :)

    Amúgy az új Avatarom A Ranma 1/2-ből, még nagyon friss ma reggel lett beállítva. :D

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák