Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz KisTücsök #33808 üzenetére

    Eredetileg? Japánul. ;]

    Hol tartasz a sorozatban...? Eh, megpróbálom nem spoileresen leírni spoilerbe.

    Annyira nem emlékszem már a sorozatra, de ha autentikusra akarjuk venni a figurát, simán az angolt mondanám közös nyelvnek. Japán nem lehet, nem tudhat mindenki japánul a világon, ez nem Death Note, ahol még az amcsi elnök is folyékonyan tolja. A karakterek különböző nációkból vannak ugyan, de a legtöbb amerikai és orosz, tehát nyilván van egy, max kettő közös nyelv... Revynek is lefogadom nem japán az anyanyelve, elég lesz a később kiderülő háttérsztoriját figyelembe venni. Rock meg aztán lévén az egyetlen japán szereplő kb, miért ne beszélhetne folyékony angollal...? Az oroszok? Tudnak azok is angolul, de japánul tuti nem, elvégre tolmács kellett nekik is. Angol. Én ezért is néztem angol szinkronnal, ami szerintem kimondottan jól sikerült, főleg a többihez viszonyítva. A két évad után az a néhány japán hangsávos OVA nagyon idegennek tűnt - persze nem volt rossz, de.. nah.

    +1 english dub, Dutch hangja, stílusa fenomenális. Japánnál szétröhögtem az agyam ezek után.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák