Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Ano Natsu de Matteru

    Azt a leborult szivarvégit....... változz vissza Obelix-szé!!!! Ennyi szenvedőzést egy helyen, no meg ilyen fölösleges szerelmi sokezerszöget régen láttam már - ha láttam -, az biztos. Rendben van a plátói szerelem téma nálam anime körben, elvégre nekem is volt ilyen valami. Sokáig gyökér is voltam - már csak kevésbé gyökér - , ezért részben még azonosulni is tudok egyes karakterekkel... talán... vagy.. izé, mégse?! Pont az ilyenek látványa miatt utáltam meg a régi szánalom formámat, és rájöttem, hogy van jobb dolgom is. :DDD Na de ez már túlságosan nagy ömlesztés volt. Atyám....

    A rajz egész egyszerű, szép színekkel, átlagosnak mondható. A male protagonista talán csöppet szokatlan a bozontos fejével, de ettől csak még szánalomra méltóbb szerencsétlenné vált. Alapötletben nagyon erősen az Onegai Teacher-t másolja, valószínűleg nem véletlenül - sejtem a készítő úgy gondolta, hogy jobbat ki tudna ebből hozni. Nem jött össze. Azaz hát majdnem pont ugyanazt sikerült elérnie, kevésbé, de ugyanannyira béna szemüveges hülyegyerekkel, aki képtelen a nevén szólítani azt, akit szeret... ismerős? "Sensei... SENSEEEEEIIIIII" vs. "Senpai.... SENPPPAAAIII" - ja, baromira megindító, és változatos. Nevek is majdnem megegyeztek, karakterek jellemei detto, még a hajszínek is!!!, semmi egyediség, így mégis hogyan értékeljek valamit, ami kvázi a másikat másolja, és még csak nem is sokkal jobb? Remon-senpai hangja, és a röhögése is egy csöppet... ismerős. :DDD Az mondjuk jó volt. Meg a "MIB" elég rossz volt, hogy nevessek rajta.

    Ami tetszett, hogy minimális bár a különbség, annyira mégsem voltak szerencsétlenek a szereplők. A relatív kevés ecchi-vel kevésbé tűnt komolytalannak a sorozat, bár úgy unblock nem is kellett volna bele ez se. Az érzéseiket kimondani képtelen egyének végül megoldásra lelnek... részben legalábbis. A szerelmi szál/ak fejlődnek! Még ha nem is úgy, ahogy azt várná az ember, kivéve a nyilvánvalót. Itt-ott talán el is mosolyodtam. Meg egész értelmes lezárást kapott a nyújtottakhoz képest. De ez nem elég, hogy igazán jó legyen valami, ami nem az.

    [5,9/10] - Egész... jó. De őszintén, az Onegai-ra ma már szerintem ennyit se adnék, ha újranézném. :N Változnak az idők.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák