Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Pttypang #26324 üzenetére

    Rövid és egyszerű, csaknem 180 rész alatt eljutottak oda, mint más normális hosszúságú sorozat mindössze néhány alatt. :Y [link] - A wikin nagyszerűen össze van foglalva... Lényeg, hogy a főszál nagyjából eddig: mágusvilág, a sárkányok eltűntek, a tanítványaik meg keresik őket, és időnként kapunk infómorzsát ennek okáról. Egyébként meg Natsu-ék kalandozásait lehetett nézni, állandóan máshol, a fősztori semmit nem halad, csak néha - ennek ellenére a "mellékvágányok" többsége elég jól sikerült, csak boooorzasztóan el vannak nyújtva még itt is, ahol amúgy a harcok elég pörgősek (voltak eddig)... Aztán az elmúlt 50 rész kb. végig kapcsolódott a főszálhoz, és egyre töb minden derül ki. Mondjuk kezdhették volna az elején már ezzel. :))

    Akinek nincs ideje, ne nézze. :DDD Én is "fénykoromban" kezdtem el, azóta meg már rég utolértem a sorozatot, heti 1 részbe pedig nem halok bele.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák