Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    Amúgy a mai anime (áradat) szerintem is gyengülő tendenciát mutat, régen több egyediség volt grafikában, kísérletezőbbek voltak ötletekben.
    Pedig aztán én sem tegnap szerettem meg a stílust, 91-92 körül már tátott szájjal néztem valamelyik német csatornán a Nadia: Secret of Blue Water-t, hogy mennyire élettel telibb, mint az akkortájt fénykorukat élő amcsi animációs sorozatok. (máig amúgy ez számomra a legkedvesebb sorozat, mindenkinek csak ajánlani tudom)
    Manapság pedig annyi megjelenés van, hogy elvész közöttük az a pár, ami nézésre érdemes.
    Bár valószínűleg az is közrejátszik, hogy mint idősebb korosztály, a nosztalgiafaktor is beleszól a véleményembe.

    Ja igen, mivel már nagyon fogyóban volt az évekkel ezelőtt készített "amiket meg kell néznem" listám, pár hete az animdb calendar menűpontjában elkezdtem 1990-től szépen havi bontásban előrehaladni, és feltölteni a listámat. most járok 2006-nál , és bizony egy termékenyebb hónapban sokszor annyi megjelenés volt, mint a 90'-es években egy egész évben. :(
    Viszont ezután nem mondhatom majd hogy xy művet azért nem láttam, mert nem is tudtam a létezéséről. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák