Új hozzászólás Aktív témák

  • #59620352

    törölt tag

    Lovely Complex

    Fuh végeztem egy 24 részes shoujo-val... NEM GONDOLTAM VOLNA hogy ennyire fog tetszeni!!
    Csak azért kezdtem bele, mert egy lányt bele akartam avatni az anime-világba (ami részlegesen sikerült is). Azért olyan gyorsan nem néztem meg, hiányzik ilyenkor mindig az akció nekem, habár valami elképesztő, ahogy összerakták az egészet, és ahogy folyamatosan VÁLTOZNAK a szereplők érzései, kár hogy a valóságban nehezebben kivitelezhető egy "barátságból szerelem" eset. Amikor az elején összekaptak, azt gondoltam úristen hogy lesz ebből láw... Koizumi sztem nem vmi szimpi csaj, nekem a buza-csajimitátor szöszi sokkal jobban tetszett :DDD A poénok ha nem is hatalmasak voltak de azért ütöttek! Shoujo-ban az ecchit RETTENTŐEN hiányolom, az érzelmek viszont mélyebbek, vhogy ezt a kettőt kombinálni kéne úgy lenne az igazi de ez egy srác véleménye... :) A zenék átlagosak voltak kivéve a második ED zenét, nah az az egyik legszebb szám amit valaha hallottam! "Because there is you!" :$ Gyönyörű anime azt kell, hogy mondjam, kár lenne kihagyni bárkinek is!
    Egy gyengébb 10/10 -et muszáj rá adnom, a csókos jelenetnél eléggé meghatódtam :D:D

Új hozzászólás Aktív témák