Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz dipeti #28844 üzenetére

    az igen, szep tapasztalatok. a szemelytelenseg kulonosen... :(

    ezek csak megerositenek, h (remelem) nem volt hulyeseg nem elindulni az USA uton.
    gondolom hasonlo lehet Cali oldalon is, ahova en erdeklodtem volna.
    az arak meg... :Y

    te is penzugy vonalon dolgozol?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Tufa_

    aktív tag

    válasz dipeti #28844 üzenetére

    Engem bosszant ez a leszarom hozzaallas az alkalmazottaktol mindenhol. Sehol nem hallottam egy thank you, welcome, please vagy barmi ilyesmit, es minden bolti elado ugy all hozzad hogy szivesseget tesz hogy kiszolgal.
    Az itteni ettermeink 50%al tobb embert kell hogy alkalmazzanak mert az otthoni (uk) pincer kiviszi a tanyert es visszahozza az ureset, itt kell egyett alkalmazni hogy kivigye es egy masikat hogy vissza...
    Alapveto dolgok sincsenek meg. Emailekben 0 formalitas, egy szimpla Hi-t nem irnak bele, vagy egy regardsot.. ma az egyik szallito igazgatoja(utolag kiderult) aki egy szamla utan erdeklodott hogy mikor lesz fizetve, pofatlanul valaszoltam hogy akkor ha teszed a faradtsagot es koszonsz meg alairsz. Ha mar evi 500-600ezret nala hagyunk...

    Az arak itt annyira nem erdekeltek idaig mert minden koltsegemet fizetik amikor itt vagyok, de szarul ereznem magam ha a helyi uzletekbol kene elnem, pedig olyan 200k korul lettunk volna ketten. Wholefoods vagy ami van itt a kornyeken wall street uzletek orulet. Egy kis sushi box, viz, egy csoki, $30. Sehol nem lattal mirelit pizzat $8 alatt. Vegan cuccok borzaszto szarok itt (asszony az, igy tudom hogy eleg sokat lenne az a menun), de a hal sem jobb(hust nem eszek, azt nem tudom milyen itt), zoldsegek ugyszinten.. Minden nap probalok mast enni de kb rosszul leszek eves kozben mert csak szimplan szar minoseg, tul sok cukor, fat, etc..

    Asszony kerdezget mi fog hianyozni, de nem tudok semmit mondani.. a hotelbol fasza kilatas van a continentalra (john wick), pont mellette vagyok! Meg a FiDi teljesen ures hetvegen.. Az max...
    Bar lehet csak keseru vagyok hogy mar 7szer jottem mentem az elmult 3 honapban, lehet ha lenne "otthon" akkor mashogy gondolnam. Pozitivum hogy gyujtottem eleg aviost ket biznisz osztaly retur jegyre tokioba... :D

Új hozzászólás Aktív témák