Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz zombinyul #21807 üzenetére

    Ezért a topik neve: android felhasználók off topikja......ha máshol megy a fika az nem helyén való.

    Aryon
    Nos elég nagy badarságot állít a hsz-ben a kollega. A két rendszer teljesen más és nem lehet összehasonlítani. Az egyik ezért, a másik azért jó v nem jó. Ez mindenkinek kedve szerint választható. De hogy mindenki ios-t fog használni az androidot meg majd elfelejtik......ok hogy sok iphone kerül eladásra, de az okostelefonok piacának legnagyobb részét még mindég az android uralja, csak a nyereségben megy az éllovas poziba az apple. Szóval ne temessük az androidot. Abban az egyben igaza van, hogy az android gyártók keményen feltolták az árakat. Nekünk drága lett a droid,nekik meg már nem egy külön kaszt az iphone. Már nem igaz, hogy vki azért vki, mert iphone telefonja lett, csak van egy olyan réteg a használóik között, aki így gondolja(nekem is van ismerősöm nem 1, aki szerint csak a szifon). Az is hülyeség, hogy ha már ennyi pénzt rákölt vki egy telefonra, az akkor csak is szifont vegyen. Bakker és ha nekem nem tetszik? Persze volt idő, amikor ez talán helyén való volt, de most! Semmivel sem tud többet, jobbat mutatni egy iphone, mint egy csúcs androidos telefon(és most nem az ephénisz méregetésre gondolok). És ha nekem nem tetszik az ios meg az iphone miért gondolja vki, hogy annyi pénzért csakis iphonet szabad venni? Badarság......ha meg most vki azzal jön, hogy megbízhatóbb....ne már, nem egy ismerősöm cseréltette gariban hiba miatt. Van hiba mind2 oldalon.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • akooos

    veterán

    válasz zombinyul #21807 üzenetére

    Akinek nem inge, nem veszi magára. Vagy esetleg úgy gondolod, hogy te is olyan ember vagy, mint azok akiknek a kezébe adták az iphone 6s-t, hogy tessék,ez a 7es alma, milyen? Mindegyik oda volt érte, hogy mennyivel jobb, mint a 6s... Vagy azok közé sorolod magad, akiknek a füléne tettek 2 kurva elektromos fogkefe fejet, hogy nesze ez az új airpod... És ott élvezkedtek meg táncoltak rá, hogy ÉRZIK a zenét. Na, ezek mik ha nem birkák? Az apple felhasználók 2/3 része ilyen. A maradék egyharmadnak van esze és tud logikusan gondolkodni. Nem gondolom, hogy elsősorban a telefon van fikázva, mert az apple kurva jól ért ahhoz, hogy a korábban említett 2/3 részbe tartozó felhasználóinak eladja ugyan azt amit 1 évvel korábban.... A Samsung az S6-ból kivette a vízállóságot és az sd kártyát. Az S7-be visszarakta. WOOOOOOOW, innováció.
    Az apple nem is tudom melyik ios-be belerakta végre a notification bar-t, amit a google évek óta használ és ez is WOOOOOOOW.
    Nem értem miért kell felháborodni. Ha te nem a gyökér tömegbe tartozol, aki csak azért vesz iphone-t mert az SWAG MEG YOLO, akkor nem értem a gondod....

Új hozzászólás Aktív témák