Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Quqesz #21470 üzenetére

    I6 -al tényleg sok hiba volt ... i6S sokkal megbízhatóbb minden tekintetben és még 2 évig biztosan elég szinte mindenre, az SE -ről megint elég sok rosszat halottam (olvastam) viszont a garanciális ügyintézés példás pl. ha szolgáltatótól veszed akkor 2 év a gyári garancia és bármilyen pici hiba esetén cserélik a telefont (egy ilyen drága telefonnál alap kéne hogy legyen minden gyártónál) ! :)

    Nem olyan rosszak ezek egyáltalán inkább azt mondom hogy pl. az S7 -től még mindig sokkal minőségibb egy i6S az apró pici részletekre is nagyon oda van figyelve :))

    Maga a rendszer is jó, igaz hogy én i6 -n pl. elég sok akadozással találkoztam de ez simán lehet akár alkalmazás hiba is pl. Facebook !

    Én kíváncsi vagyok az i7 -re hogy milyen lesz és mennyibe fog kerülni ... :D

    Az IOS rendszert inkább a régi buta telefonokhoz hasonlítanám soha semmi gond nincs vele csak előveszed és használod, soha nem volt olyan hogy lefagy, valami nem működik, semmi anomáliával nem találkoztam, szóval ennek a zárt rendszernek is megvan az előnye, cserébe viszont 0 testre szabhatóság és unalmas főleg az android után, főleg ha már hozzászoktál az alap funkciókhoz, szóval elég sok minden hiányzik még belőle de nem rossz, aki nem akar szívni az okostelefonokkal mert nem ért hozzá annak tökéletes választás mert kb. tényleg soha nem hagy cserben, támogatás pedig adott ! :)

    Szerk.

    Csak a valóság az hogy az elmúlt 2-3 évben az Apple semmit nem tudott felmutatni ... pedig az "i"phone, "i"OS stb. az i betű az innovációról szól, és vajuk be őszintén az emberek kezdenek elpártolni az Apple -től pont emiatt, főleg úgy hogy fél áron megvesz egy Droidos telefont ami mindenben sokkal jobb ! :)

    Droid 7.0 pedig már eljutott arra a szintre mint az IOS szinte sehol nem találkozok akadásokkal vagy döccenésekkel minden vaj sima még a Facebook is !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák