Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz crok #37304 üzenetére

    Ok és meg is értelek, ennek ellenére a felhasználók nagy részének a szokásai nem fognak megváltozni.
    Nálam nem fenyeget a frp mert egy nyitott Xiaomin egy GAPPS nélküli R.R. romot használok.

    Van Google accountom, csak az e-mailt használom. Ez ingyenes, ezért a szolgáltatásért köszönetem a Guglinak és itt be is fejeztem a vele való kontaktot.Nincs szükségem sem a Maps előzményeimre 5 évre visszamenőleg, nem kellenek az eddigi Youtube kereséseim, nem hozzá vagyok szinkronizálva kontaktok és egyebek terén, az alkalmazásaim adatait ami fontos én mentem le oda ahova én akarom.

    A FRP ügyében írtakat fenntartom, igen warez de vicces warez mert ha valakinek egy csepp akarása van a témában akkor feltöri. Nem pont itt és nem ezen a fórumon hallottak alapján, ezért ennek az eszmecserének kb. annyi az értelme mint ahogy a Windows topikba is tilos a Microsoft Toolkit téma de csak az nem töri meg a Wint aki nem akarja.

    Mégegy, a felhasználó a hülyeségéért ha fizet, szerviz, akkor meg megoldják neki? Persze igen, igazolja hogy az övé. (én pl. nem szoktam megtartani a papírokat semmilyen műszaki készülékemről ha lejárt a garija) De akkor is, ha tévedett, pénzért sima ügy?
    és az egész itt el is bukik mert a szerviz x ezerért kiüti a védelmet, szomszéd gyerek meg 10 perc guglizás után egy tábla csokiért. Átmegy, mire célzok?

    Hogy itt ez nem megengedett téma abban egyetértünk, a többiben nem.
    Mindegy, zárjuk le mert nem kerül szerintem közelebb egymáshoz a véleményünk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák