Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Telefonomat anno a gyarto nem a mai korulmenyeknek megfeleloen particionalata, igy csak 2 giga tarhely volt appok szamara. Ebbol mar egy ideje kifutottam, neha csak cipokanallal fert csak be egy frissites, most mar ugy sem, igy atparticionaltam, majd pedig leokeztam egy kupac frissitest ami mar regota sorban allt, es egyet marhara nem kellett volna (mindig elolvasom a kommenteket elotte, most nem tettem, ra is kefeltem, egy kisebb hibajavitasok cimszoval erkezo frissites gyakorlatilag azt mondta, hogy nyasgem, ez az app mostantol nem mukodik, mert mar nem foglalkoznak vele tobbet -mikozben az app maga mukodott, fejlesztest nem kivant, es valoszinuleg ment volna az idok vegezeteig).
    Az atparticionalas elotti data particiorol van egy CWM es egy linux aloli dd-s mentesem. A nagy kerdes, a feltelepitett appot ugy, hogy ez a mentes nem fog mar mukodo telefon ala kerulni -ahhoz vissza kene particionalni a rossz meretre, aztan pedig vissza, ez meg kb. kizart-, tehat ha csak file szinten erem el a mentest, ki lehet belole banyaszni a regi appot es felulirni vele a mostani nem mukodo verziojat?

Új hozzászólás Aktív témák