Új hozzászólás Aktív témák

  • Presti

    újonc

    válasz ksanc #31882 üzenetére

    Közben sikerült "Factory Mode" -ban elindítanom ( power + vol up + vol dn).

    Itt a hardware-t lehet tesztelni:

    - ALSPS ( proximity sensor ) - passed
    - Touch panel - passed
    - LCD - passed
    - LCD Backlight - passed
    - LED ( keypad led ) - passed
    - RGB LED ( status led ) - passed
    - Receiver - passed
    - Speaker - passed
    - Keypad - passed
    - Main MIC - passed
    - Sub MIC - passed
    - Headset - nem tudtam tesztelni, nincs hozzá nyomógombos headset-em
    - Radio - passed
    - Hall switch - failed - szerintem nincs is benne ilyen

    - SIM Detect - na ez elég gáz, de itt várt-várt-várt de nem csinált semmit, se passed, se failed újra kellett indítanom akksi levétellel, tehát FAILED-nek tűnik.

    - T-Flash Card - passed
    - M-sensor - passed
    - G-sensor - passed
    - WIFI - passed

    - Bluetooth - FAILED

    - GPS - számolgatott vmi TTFF másodperceket, nem történt semmi, faild-re jelöltem ( fénykorában sem volt erős benne a GPS, főleg szobában nem )
    - Battery & Charger - itt leginkább a charger-t tesztelte kérte dugjam rá, töltő fesz. 5V körül mocorgott, az áram többnyire 800mA körül, időnként leugrott 100-200 mA-re pillanatokra

    - Version - erre kattintva megint csak a nagy büdös várakozás, amúgy semmi, majd akksi elvétellel reset kellett, FAILED-nek tűnik.

    - Main Camera - működött - passed
    - Sub Camera - működött - passed
    - RTC - itt csinált valami RTC reset-et (újraindult), saját maga által passed -nak minősítve
    - GS calibration - ez nem teljesen világos mi lehet 3x3 -as mátrixban pörget 0.xxxxx számokat +/- előjellel, a sorok előtt R, D, N megjelöléssel. Gravity szenzor már volt fentebb, ez vmi más. Talán dőlés szenzor, nemtom.

    Szóval "nagyjából" jó a hardware, leszámítva a SIM Detect-et, az nem túl megnyugtató, hogy arra nem tudott mondani semmit.
    Persze SIM nélkül még akár el is elindulhatna...

Új hozzászólás Aktív témák