Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue Eagle

    őstag

    válasz ksanc #15662 üzenetére

    Minden tiszteletem a linuxusoké. Jómagam nem vagyok az, butafelhasználó vagyok, mert csak a windows-hoz lövök valamennyit. Ennél fogva én csak az SP flash Tool-ra tudok ilyen tekintetben támaszkodni. Amit kiolvasok és mentek partíciót, az a teljes partíció, szőrösen-bőrösen, faltól-falig. Ebben természetesen benne van a nem foglalt terület is. De ez Nem szenvedés sem tárolás, sem megosztás szempontjából, másra meg itt most nincs is szükség. Ez nem igaz, hogy ha 800 MB a system part, akkor annak kb csak a fele ami valósan foglalt. Winhex-el belenézve a P780 lementett system.img fájlba, a kb 98ezer oldalból kb 80ezer oldal tényleges lefoglalás van. Ez igaz a 4.2.1 rom esetében (szerényebb), de már a 4.4 romoknál (pl S220-S227 P780) éppencsak ha plusz kettő apk-t bele tud tuszakolni az ember. Ez még egy jó arány arra nézve, hogy esetleg valamit pluszba betegyünk, de olvastam itt olyanról is, hogy szinte rootolni sem lehet, mert olyan koppanó a hely. A kiolvasott és mentett system partíció, win alatt megnyitható és csak olvasható. Szóval hiszek én a linuxosoknak, meg minden, de win alatt ezek a lehetőségek vannak nagyjából. Én így tudom. :U

Új hozzászólás Aktív témák